je speciální originální technika, spojující masáž celého těla vonným olejem míchaným každému přímo na míru pro konkrétní okamžik tady a teď, se světelnou barevnou a vonnou harmonizací celého systému a vyladěním se na sebe sama.
Olej míchaný na míru pro masáž si odnesete s sebou.

Světelná terapie využívá rezonanaci našeho energetického systému s vlněním světelného spektra ke spuštění samoozdravných procesů v našich tělech. Toto vše podpoří vůně a energetické působení rostlin, z nichž jsou  éterické oleje získány a relaxační hudba.

Čas potřebný k této speciální terapii je delší. Na začátku je potřeba se vyladit z vnějšího světa na ten Váš vnitřní…Potřebuji též zjistit, jak se momentálně cítíte, co prožíváte a dle toho Vám nabídnu několik vybraných eterických olejů, z nichž vytvoříme spolu tu správnou kompozici pro Vás a daný okamžik. Poté již přejdeme k samotné masáži a ta jde zvolit buď v plné verzi, nebo ve verzích zkrácených. Po masáži je nutný relax, postupné navracení se z hluboce relaxovaného stavu do reality a je zde prostor pro sdílení a případné dotazy a inspiraci a pojmenování své vonné směsi a její případné doplnění.

CENA:
Magictherapy částečná obsahuje:
Vyladění, informace o Vašem stavu, dle toho výběr olejů, tvorba originální kompozice – 45 min, masáž zad, šíje a obličeje – 60 min, závěrečný relax s informacemi a pojmenováním a případným doplněním vlastní olejové kompozice -15 min. Vlastní olejovou směs si odnášíte domů, ve 30 ml lahvičce.
Čas celkem 120 min. = 1800,- Kč.

Magictherapy střední obsahuje:
Vyladění, informace o Vašem stavu, dle toho výběr olejů, tvorba originální kompozice – 45 min, masáž zad, dolních končetin zezadu i zepředu, šíje a obličeje – 90 min, závěrečný relax s informacemi a pojmenováním a případným doplněním vlastní olejové kompozice -15 min. Vlastní olejovou směs si odnášíte domů, ve 30 ml lahvičce.
Čas celkem 150 min. = 2100,- Kč.

Magictherapy celková obsahuje:
Vyladění, informace o Vašem stavu, dle toho výběr olejů, tvorba originální kompozice – 45 min, masáž celého těla – 120 min, závěrečný relax s informacemi a pojmenováním a případným doplněním vlastní olejové kompozice -15 min. Vlastní olejovou směs si odnášíte domů, ve 30 ml lahvičce.
Čas celkem 180 min. = 2400,- Kč.

Toto ošetření propojuje úroveň tělesnou i duševní a v hluboké relaxaci, při setkání se svou duší, načerpáte novou sílu a energii pro svůj život.