ŠPERKY Z KRYSTALŮ
Šperky jsou již odvěkým dotvořením krásy své nositelky či nositele, ochranným amuletem, symbolem a způsobem odlišení se od ostatních. U mě najdete ve špercích mou lásku k polodrahokamům a radost z možnosti s nimi pracovat. Ráda kombinuji kameny s korálky, které v sobě nesou sílu ohně a vody z procesu své výroby. Mám ráda světlo v korálcích ukryté a považuji je za důstojné partnery nádherných plodů země – krystalů.
Krystaly působí jako zesilovače a přenašeče energie, mohou podpořit naše fyzické, citové a duchovní zdraví, zlepšit naše léčitelské schopnosti a přitáhnout do našich životů hojnost, prosperitu, štěstí a pokojnou a klidnou mysl. Pomáhají nám se sladit s novými energiemi a zároveň umožňují duchovní napojení na Matku Zemi. Výběr šperku nechte na své intuici, ten, který si Vás přitáhne, Vás v daný moment podpoří nejlépe.
Pokud budete mít o některý z těchto originálních šperků zájem, je u nich uvedeno číslo a cena. Je možné si je vybrat osobně v mé provozovně, nebo je možné zaslání poštou na dobírku, tam se pak přičítá k ceně poštovné.
Achát


Akvamarín

Ametrín

Ametyst

Apatit

Aventurín

Citrín

Fluorit

Granát

Jadeit

Jaspis

Kalcit

Karneol

Křišťál

Křišťál s rutilem

Labradorit

Lapis lazuli

no images were found


Mookait

Obsidian vločkový

Oko tygří, býčí, sokolí a multicolor

Růženín

Ryolit a Láva

Sodalit

Tygří železo

Tyrkys

Unakit

Záhněda