ŠPERKY Z DRAHÝCH KAMENŮ
Šperky jsou již odvěkým dotvořením krásy své nositelky či nositele, ochranným amuletem, symbolem a způsobem odlišení se od ostatních. U mě najdete ve špercích mou lásku ke všem kamenům (polodrahokamům či oblázkům) a radost z možnosti s nimi pracovat.
Krystaly a polodrahokamy působí jako zesilovače a přenašeče energie, mohou podpořit naše fyzické, citové a duchovní zdraví, zlepšit naše léčitelské schopnosti a přitáhnout do našich životů hojnost, prosperitu, štěstí a pokojnou a klidnou mysl. Oblázky a děrované kameny nás spojují s hlubší vrstvou našeho dávného dědictví- pohanství, druidství, šamanství. Pomáhají nám se sladit s novými energiemi a zároveň umožňují duchovní napojení na Matku Zemi. Výběr šperku nechte na své intuici, ten, který si Vás přitáhne, Vás v daný moment podpoří nejlépe. Více informací o konkrétních kamenech najdete v příspěvku Krystaly a jejich kvality a Barvy a jejich kvality.

CÍNOVANÝ ŠPERK
Šperk je tvořen ze slitiny cínu a stříbra a pocínovaných drátů z mědi, vše s úpravou patinováním a ošetřený po výrobě antioxidačním přípravkem. Může být zavěšený na řetízcích bez obsahu niklu, či kožených a hedvábných šňůrách, nebo na organzových šňůrách. Srdcem šperku je polodrahokam, tromlovaný, broušený či surový, někdy doplněný menšími kousky polodrahokamů či perlami. Cínový šperk není vhodné máčet ve vodě.

Péče o cínovaný šperk : Je dobré ho chránit před stykem s chemickými přípravky ( prostředky na mytí nádobí, parfémy, krémy na ruce), odkládat před koupelí. Po čase se může častým namáčením setřít patina. Je dobré šperk občas natřít antioxidačním olejem, nebo jakýmkoliv olejem na vaření v domácnosti – olivový, slunečnicový, a následně přeleštit. Pokud šperk zrovna nenosíme, je vhodé jej ukládat do krabičky, aby se na něm neusazoval prch, který jde ze záhybů špatně odstranit.

Pokud budete mít o některý z těchto originálních šperků zájem, je u nich uvedeno číslo a cena. Je možné si je vybrat osobně v mé provozovně, nebo je možné zaslání poštou či zásilkovnou, tam se pak přičítá k ceně poštovné. Platba je předem na účet. Objednávky a více info na emailu magictherapy.mk@seznam.cz.
Achát

Akvamarín

 Ametyst

Antofylit

Apatit

Aventurín

Býčí oko

Citrín

Eudialyt

Fluorit

Granát

no images were found


Chalkopyrit

Jadeit

Jaspis

Kalcit

Karneol

no images were found

Křemen „Solar quartz“

Křišťál

Křišťál s rutilem

Labradorit

Lapis lazuli

Magnezit

Merlinit

Měsíční kámen

 Obsidian vločkový

no images were found


Prehnit

Rodonit

Růženín

Ryolit a Láva

no images were found


Serafinit

Sodalit

Sokolí oko

 Tygří oko

Tyrkys

Unakit

Záhněda