Informace města Šternberk:
Od pondělí 27. května 2019 je částečně uzavřen úsek silnice od křižovatky s ulicí U Hřbitova po křižovatku se silnicí III/4476 za obcí Lužice (odbočka na Stádlo). V tomto úseku je osazeno dopravní značení „Zákaz vjezdu mimo BUS, dopravní obsluhy a vozidel stavby“.  Na místě se bude pohybovat těžká stavební technika, a proto žádáme motoristy o omezení vjezdu do tohoto úseku silnice.

POZOR ! Momentálně je kvůli pracem na nadjezdu ve Štb. hlavní cesta do Lužic uzavřena a platí objízdná trasa ze Štb. přes Rýmařovskou, odbočit na Babice a za nimi směr Šternberk v zatáčce sjet na polní cestu, upravenou recyklátem. Tou se dostanete přímo k nám bez omezení. Nebo pro terénní auta lze využít cesty ze Štb. přes Lhotu, ale cesta je neupravená. Ve dnech 30.9.-2.10.2019 nebude možné přejet z tohoto směru přes hlavní cestu, kvůli pokládce asfaltového povrchu. Po cyklostezce lze přijet bez omezení.

 

 

Magictherapy je v provozu stále i přes prázdniny a může nabídnout aromatické novinky, speciální masážní olejíčky pro různé situace a potřeby a hlavně tolik potřebný relax a tělesnou i duševní pohodu.

Samozřejmostí jsou dárkové poukazy pro Vaše blízké.